Krups, Piccolo KP100B 11

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: KP-11
  5900 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Kilmės šalis
  Italija
 • Ypatingai kompaktiškas NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo kapsulinis kavos aparatas, turintis nedidelį korpusą bei ypač modernią išvaizdą, yra kvalifikuotai sukurtas taip, kad tilptų bet kurioje virtuvėje: 16 cm pločio x 29 cm aukščio x 29 cm ilgio. Galima pasirinkti iš kelių spalvų.

   Rankinė technologija:

   Paprasčiausiai įstumkite pasirinktą kapsulę ir vienu lengvu rankinės svirties spustelėjimu paruošite tobulą savo pasirinktą gėrimą.

   

   

   Daugiausiai 15 Barų:

   Profesionaliai sukurkite kokybišką kavą su aksomine puta, pasitelkdami aparato aukšto slėgio (iki 15 barų) sistemą. 

   

   

   Hermetiškai sandarios kapsulės:

   Naudodami mūsų siūlomas hermetiškai sandarias kapsules, kurios išsaugo kavos šviežumą, kiekvieną kartą galėsite mėgautis sodriu kavos  aromatu. 

   

   

   Aukštos kokybės gėrimai:
   Mėgaukitės daugiau nei 15 aukščiausios kokybės kavos variantų. Galite išsirinkti nuo stiprios espresso bei sodraus skonio grande, iki gausios  putų kapučino, karšto šokolado, arbatos bei kitų gėrimų. 

   

   

   Funkcija"Hot & Cold" (Karštas ir Šaltas):
   Jūsų Piccolo kapsulinis kavos aparatas yra toks universalus, kad jūs taip pat lengvai galite paruošti ir gardžius šaltus gėrimus.

   

   

   

   EKO režimas:
   Patogi EKO režimo funkcija automatiškai išjungia jūsų NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo kavos aparatą po 5 jo nenaudojimo minučių, o tai  reiškia, jog šis aparatas turi A klasės energijos sąnaudų įvertinimą. 

   

   

   Dvejų metų garantija:
   Galite džiaugtis ramybe, nes prietaisui suteikiame dviejų metų garantiją.