Apie mus

 • Parduotuvės „Dodo pasaulis“ įkūrėjas ir siela – žmogus, atvykęs iš Mauricijaus ir apsigyvenęs Lietuvoje. Pirminė mintis – pristatyti lietuvaičiams itin kokybiško Mauricijuje pagaminto nerafinuoto cukranendrių cukraus asortimentą. Siūlome net 8 nerafinuoto rudojo cukranendrių cukraus rūšis – Demerara, Demerara Cubes, Golden Granulated, Dark Muscovado, Light Muscovado, Golden Caster, cukrų su natūraliais antioksidantais (Antioxidant) ir mažo glikemijos indekso cukrų (Low GI). Mauricijuje – mažytėje saloje, esančioje Indijos vandenyne, šalia Madagaskaro, gaminamos net 19 cukraus rūšių!

  Kodėl „Dodo pasaulis“? Norėjome priminti apie tik Mauricijuje gyvenusį, bet jau išnykusį paukštį – Dodo. Šio paukščio, egzistavusio iki XVII a., išvaizdą pirmą kartą XVI a. aprašė olandų keliautojai. Dodo buvo didelis, bet neskraidė, todėl tapo lengvai prieinamu grobiu ir XVII a. šis unikalus paukštis išnyko. Oksfordo universitetui (Anglija) ir Dublino istorijos muziejui (Airija) pavyko atkurti Dodo pavyzdį iš atskirų šio paukščio liekanų.
  Įdomu, kad Lewis Carroll romane „Alisa stebuklų šalyje“ sukūrė ir Dodo personažą.
  Dodo yra nacionalinis Mauricijaus simbolis, pavaizduotas ir šalies herbe.

  Mūsų vizija – pasiūlyti savo klientams įvairių, išskirtinių, kokybiškų skirtingų šalių produktų.
  Tad asortimentą papildėme ir kitomis kokybiškomis prekėmis: siūlome kavos gėrimų, kavos ir arbatos kapsules iš Italijos, skirtingų rūšių kavos pupeles iš skirtingų kilmės šalių, daugybę arbatų iš Šri Lankos, kakavos miltelius iš Ispanijos ir Vakarų Afrikos.
  Nuolat ieškome naujų produktų, kurie papildytų mūsų asortimentą ir patenkintų mūsų ištikimų klientų skonį.