Šaltalankių aliejus, ekologiškas, 100 ml

 • Šaltalankių aliejus, ekologiškas, 100 ml

  Kodas: AR176
  3999  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  „Ölmühle Solling“ šalto spaudimo ekologiškas neskiestas šaltalankių aliejus yra sodrios oranžinės spalvos. Šaltalankiams būdingo gaivaus su rūgštele kvapo ir skonio. Nerafinuotas ir nedezodoruotas. Sudėtyje mažiausiai 25% nesočiųjų palmitoleino riebalų rūgščių.

  Prekės ženklas
  Olmuhle Solling
  Kilmės šalis
  Vokietija
  Išskirtinės savybės
  Ekologiškas
 • „Ölmühle Solling“ šalto spaudimo ekologiškas neskiestas šaltalankių aliejus yra sodrios oranžinės spalvos. Šaltalankiams būdingo gaivaus su rūgštele kvapo ir skonio. Nerafinuotas ir nedezodoruotas. Sudėtyje mažiausiai 25% nesočiųjų palmitoleino riebalų rūgščių. Dažniausiai vartojamas mitybai praturtinti, gerti gryną. Puikiai tinka ir odos priežiūrai, galima vieną ar kelis lašelius aliejaus įmaišyti į kremą ar kitų aliejų mišinį.

  Šis aliejus yra neskiestas – 100% grynas. Tokių rinkoje reta, nes dažniausiai parduodamas skiestas su pigesniais aliejais arba šaltalankių ištrauka (fitolis) kitame pigesniame aliejuje.

  Patogiame tamsaus stiklo butelyje su piltuvėliu. Laikyti vėsioje tamsioje vietoje. Atidarius suvartoti per trumpą laiką. 

  Sudedamosios dalys: ekologiškas šaltalankių aliejus iš uogų minkštimo. 

  Maistinė vertė (100 g):
  Energinė vertė 3700 kJ/900 kcal
  Riebalų 100 g
  iš jų sočiųjų 35.6 g
  iš jų mononesočiųjų 57.6 g
  iš jų polinesočiųjų 6.8 g
  Angliavandenių 0.0 g   

  DE-ÖKO-039 

  Egipto žemės ūkis