Sėklų ir kauliukų aliejus EKO

 • Margainio aliejus, ekologiškas, 100ml
  Kodas: BIOP8204

  „Bio Planete“ ekologiškas margainio aliejus yra švelnaus riešutinio skonio, kuris paįvairins salotas, padažus, jogurtus ir kokteilius. Netinka kaitinti 

  1349 su PVM
  Sezamų aliejus, ekologiškas, 250ml
  Kodas: BIOP4090

  „Bio Planete“ ekologiškas šalto spaudimo sezamų aliejus. Riešutinio, itin švelnaus skonio. 

  929 su PVM
  Linų sėmenų aliejus, ekologiškas, 100 ml
  Kodas: AR02

  „Ölmühle Solling“ ekologiškas linų sėmenų aliejus. Šalto spaudimo, nerafinuotas. Ypač naudingas norint praturtinti kasdienės mitybos racioną.  

  699 su PVM
  Sezamų aliejus, ekologiškas, 100 ml
  Kodas: AR06

  „Ölmühle Solling“ ekologiškas šalto spaudimo sezamų aliejus. Nerafinuotas, nedezodoruotas. Išspaustas šaltuoju būdu iš Azijoje bei Centrinėje Amerikoje ekologiškai užaugintų sezamo sėklų. 

  619 su PVM
  Vynuogių kauliukų aliejus, ekologiškas, 100 ml
  Kodas: AR07

  „Ölmühle Solling“ ekologiškas šalto spaudimo vynuogių kauliukų aliejus – švelnaus vaisinio skonio delikatesinis aliejus, skirtas gurmaniškai virtuvei. 

  1389 su PVM
  Moliūgų sėklų aliejus, ekologiškas, 100 ml
  Kodas: AR128

  „Ölmühle Solling“ šalto spaudimo ekologiškas moliūgų sėklų aliejus. Nerafinuotas, nedezodoruotas. Naudojamas mitybai praturtinti, kosmetikoje bei liaudies medicinoje. 

  899 su PVM
  Aliejus „Omega Balance“, ekologiškas, 100 ml
  Kodas: AR169

  „Ölmühle Solling“ ekologiškas 11 aukštos kokybės šalto spaudimo aliejų mišinys „Omega Balance“. Sudėtyje yra Omega 6 ir Omega 3 riebiųjų rūgščių santykiu 3:2, todėl idealiai tinka mitybai praturtinti. Turi daug polinesočiųjų rūgščių. Netinka kaitinti ir net šildyti. Gaivaus vaisinio skonio. 

  1199 su PVM
  Švelniai skrudintų moliūgų sėklų aliejus, ekologiškas, 100 ml
  Kodas: AR129

  „Ölmühle Solling“ ekologiškas švelniai skrudintų moliūgų sėklų aliejus yra labai skanus - išgelbės bet kokį padažą. Nerafinuotas, nedezodoruotas. Turi daug polinesočiųjų riebalų rūgščių. 

  959 su PVM
  Avokadų aliejus, ekologiškas, 100 ml
  Kodas: AR137

  „Ölmühle Solling“ grynas, sodrios žalios spalvos ekologiškas avokadų aliejus spaudžiamas šaltuoju būdu iš avokado minkštimo. Taip išlieka vertingos medžiagos ir jam būdingas skonis. Turi daug mononesočiųjų riebiųjų rūgščių. 

  859 su PVM
  Egiptietiškos juodgrūdės aliejus, ekologiškas, 250 ml
  Kodas: AR174

  „Ölmühle Solling“ šalto spaudimo ekologiškas egiptietiškų juodgrūdžių (arba juodojo kumino, lot. Nigella Sativa) aliejus yra nerafinuotas ir nedezodoruotas. Aliejus yra kartoko, aštroko, graužiančio, šiek tiek į kmyną panašaus skonio. 

  2099 su PVM
  Egiptietiškos juodgrūdės aliejus, nefiltruotas, ekologiškas, 100 ml
  Kodas: AR175

  „Ölmühle Solling“ šalto spaudimo ekologiškas nefiltruotas egiptietiškų juodgrūdžių (arba juodojo kumino, lot. Nigella Sativa) aliejus. Nerafinuotas ir nedezodoruotas. Jame yra vertingų skendinčių kietųjų medžiagų, kurios neištirpsta ir dėl lengvumo plūduriuoja aliejuje. Turi daug polinesočiųjų riebiųjų rūgščių ir eterinių aliejų. 

  1119 su PVM
  Šaltalankių aliejus, ekologiškas, 100 ml
  Kodas: AR176

  „Ölmühle Solling“ šalto spaudimo ekologiškas neskiestas šaltalankių aliejus yra sodrios oranžinės spalvos. Šaltalankiams būdingo gaivaus su rūgštele kvapo ir skonio. Nerafinuotas ir nedezodoruotas. Sudėtyje mažiausiai 25% nesočiųjų palmitoleino riebalų rūgščių.

  3999 su PVM